כתבות ומאמרים

שילוב מראה בארונות ובארונות הזזה
המערכת
מראות הן פריט עיצובי רב-תכליתי שניתן לשלב במגוון מקומות בבית, כולל בארונות וארונות הזזה. שילוב מראה בארונות נותן תחושה של חדר גדול יותר, נוטה להכפיל את האור הטבעי בחדר וליצור תחושה של מרחב.
סידור ארון, איך עושים את זה נכון?
המערכת
עכשיו, אחרי שבחרתם את ארון ההזזה המתאים לטעמכם ולצרכיכם, עברתם את ההתקנה בשלום וסידרתם את כל הבגדים בארון. ועכשיו מגיע החלק המאתגר: איך שומרים על ארון הזזה מסודר?
איך בוחרים צבע למטבח?
המערכת
המאכלים מהמטבח נותנים טעם לחיים, אבל המטבח גם נותן צבע לבית וקובע במידה רבה את סגנון הבית. כמו לכל חלל בבית, בחירת צבעים למטבח היא בחירה שיש לעשות בכובד ראש. הצבעים של המטבח צריכים להתכתב ולהתחבר עם רצונותיכם וגם עם פלטת הצבעים שבחרתם לבית כולו. איך בוחרים נכון את הצבע למטבח שיתן את האווירה הנכונה?
מהם הטרנדים העל-זמניים בעיצוב ארונות?
המערכת
ארון קיר (עם דלתות פתיחה או דלתות הזזה) הוא רהיט שאמור לשרת אותנו לשנים רבות, שבמהלכן המגמות העיצוביות ישתנו, החללים ישתנו, צרכי האחסון ישתנו. אנחנו ברהיטי דורון מציעים ארונות קיר שיתנו ללקוחות פתרונות הרבה שנים קדימה והנאה מהשימוש בהם לאורך השנים.
איך לתחזק נכון מטבח
המערכת
טיפים לתחזוקה נכונה של מטבח
ארונות עם דלתות הזזה או ארונות עם דלתות פתיחה - איך בוחרים?
המערכת
בעולם הריהוט קיימים מגוון רחב של ארונות לבית, חלוקת סגנון ראשונה היא: ארונות דלתות הזזה או ארונות עם דלתות פתיחה? כל סוג מתאים לצרכים, העדפות וסגנון עיצובי שונה. רוצים לדעת האם מתאים לכם ארון הזזה או ארון פתיחה? מדריך למתחילים
ארונות הזזה וחדרי ילדים - זה מתאים בדיוק!
המערכת
רוצים לבחור ארון לחדר הילדים? בואו לקרוא למה ארון הזזה הוא פתרון האחסון המושלם לחדר הילדים שלכם
איך מתחילים לתכנן מטבח חדש?
המערכת
תכנון מטבח חדש היא משימה מרכזית ביצירת בית חם ואוהב. לא משימה שלוקחים בקלות ראש, אבל אפשר להצליח בה אם לוקחים בחשבון ומיישמים כמה כללי ברזל.