תיאור

כמות

סה"כ

כתבות ומאמרים

ארונות, ארונות הזזה, ארונות פתיחה תמונת כתבה
15/05/2017 19:19

בחירת הארון לחדר ילדים היא למעשה בחירה בפתרון אחסון מעוצב שיהיה זמין ונוח לתפעול. אם אתם מתלבטים איזה ארון לרכוש, הכנסו למאמר ארון לחדרי ילדים - האם לרכוש במנגנון פתיחה או במנגנון הזזה, ותוכלו לקבל את התמונה הכוללת אשר תגרום לכם להפסיק להתלבט!
לקריאה

חדרי ילדים, חדרי ילדים חדשים, רהיטים לחדרי ילדים, ריהוט לחדרי ילדים תמונת כתבה
12/12/2016 12:26

עבור האדם הבוגר, לעבור דירה זו חוויה מורכבת לוגיסטית שמעלה מעורבות רגשית גבוהה ותחושות חזקות המערערות את הביטחון הרגשי. לפיכך, קל וחומר, הטלטלה שעלולה לעמוד בפני הילדים שלנו. דבר ידוע הוא, שילדים זקוקים לביטחון שלהם, ליציבות ולסדר יום קבוע.
לקריאה

חדרי ילדים, חדר ילדים, רהיטים לחדרי ילדים, ריהוט לחדרי ילדים, עיצוב חדרי ילדים תמונת כתבה
09/11/2016 11:36

​אז בואו נעשה פה סדר, כמה פעמים נכנסתם לחדר הילדים ונטרפתם למראה הבלגן החוגג בו? ואתם מעירים, ואתם מסדרים, ואתם מנקים והכל חוזר חלילה... ובבת אחת מתבלגן שוב?
לקריאה

שדרוג חדרי ילדים, חדרי ילדים, ריהוט לחדרי ילדים, עיצוב חדרי ילדים תמונת כתבה
09/11/2016 11:20

אם בחרתם לשדרג את מראה חדרי הילדים בהשקעה מינימלית- זה בהחלט אפשרי! נתחיל בתקציב ובהשקעה שאתם מוכנים לעשות או צריכים לעשות, החליטו מה השתנה שעכשיו צריך לשנות או לרכוש רהיטים חדשים?
לקריאה

שדרוג חדרי ילדים, עיצוב חדרי ילדים, חדרי ילדים, שיפוץ חדרי ילדים תמונת כתבה
09/11/2016 11:16

כאשר נפתחת דלת הכניסה לבית- נגלה בפנינו עולם חדש. המבט הראשוני אליו פותח הדלת נחשף בתחילה הוא הרושם הראשוני על הבית, העיצוב שבו, והתחושות העולות ממנו. כדי להעצים את הרושם הראשוני, כל שצריך לעשות הוא לטפל בקיר הבולט הראשון הנגלה בחלל בעת פתיחת דלת הכניסה- קיר זה נוטים לכנותו- "קיר כוח".
לקריאה

ארונות הזזה, ארונות בגדים, בחירת ארון, בחירת רהיטים, ארונות תמונת כתבה
24/05/2016 19:27

ארון בגדים הוא רהיט הכרחי בחדר השינה ובחדר הילדים, בין אם מדובר בארון לאחסון בגדיו של הצאצא או בארון לבגדים שלכם, בין אם הארון עומד בפני עצמו או כחלק מחדר ארונות – יש לתת את הדעת על הצרכים שלכם, על הדברים שרצוי להימנע מהם וכן על האפשרויות העומדות בפניכם.
לקריאה

מיטת ילדים, מיטת מעבר,מיטות ילדים תמונת כתבה
18/05/2016 10:22

מיטת התינוק כבר קטנה על הפעוט? הוא מגלה סימני עצמאות ומטפס מעל שלבי המיטה? הורים רבים מתלבטים בשאלה מתי הזמן הנכון להוציא את הפעוט ממיטת התינוק ומה המיטה הבאה הנכונה ביותר
לקריאה

חדרי ילדים, רהיטים לילדים תמונת כתבה
17/05/2016 14:37

הוכח במחקרים כי מערכת עבודה אישית וקבועה לילד (רהיטים לילדים), שלידה הילד יושב ומכין שיעורים מידי יום, מקבע את סדר היום לילד שיודע כי כשהוא יושב שם בשעות מסוימות, ובשעות אלו עליו להתמקד בהכנת שיעורים
לקריאה